Споредете до 4 продукти:

Gtk AS100 16.9 D24 136A6

Gtk

Gtk AS10016.9 D24 136A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
16.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
136
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438413115

Највисока цена:  625,9 €

Цена по парче

625,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот