Споредете до 4 продукти:

Gtk AS100 16.9 D24 133A6

Gtk

Gtk AS10016.9 D24 133A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
16.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
133
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438413108

Највисока цена:  608,1 €

Цена по парче

608,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот