Споредете до 4 продукти:

Gtk AS100 16.9/14 D38 145A6

Gtk

Gtk AS10016.9/14 D38 145A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
16.9
Висина:
14
Конструкција:
D
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
145
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438410589

Највисока цена:  827,4 €

Цена по парче

827,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  79,46 €

Назад кон врвот