Споредете до 4 продукти:

Gtk AS100 16.9/14 D34 142A6

Gtk

Gtk AS10016.9/14 D34 142A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
16.9
Висина:
14
Конструкција:
D
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
142
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438411623

Највисока цена: 

Назад кон врвот