Споредете до 4 продукти:

Gtk AS100 16.9/14 D30 144A6

Gtk

Gtk AS10016.9/14 D30 144A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
16.9
Висина:
14
Конструкција:
D
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
144
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438410459

Највисока цена:  750,4 €

Цена по парче

750,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот