Споредете до 4 продукти:

Gtk AS100 14.9/13 D24 128A6

Gtk

Gtk AS10014.9/13 D24 128A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
14.9
Висина:
13
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
128
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438410381

Највисока цена: 

Назад кон врвот