Споредете до 4 продукти:

Gtk AS100 13.6 D38 131A6

Gtk

Gtk AS10013.6 D38 131A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
13.6
Конструкција:
D
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
131
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438412439

Највисока цена:  719,2 €

Цена по парче

719,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот