Споредете до 4 продукти:

Gtk AS100 13.6 D28 121A6

Gtk

Gtk AS10013.6 D28 121A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
13.6
Конструкција:
D
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
121
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438412286

Највисока цена:  490,9 €

Цена по парче

490,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  79,46 €

Назад кон врвот