Споредете до 4 продукти:

Gtk AS100 13.6/12 D38 135A6

Gtk

Gtk AS10013.6/12 D38 135A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
13.6
Висина:
12
Конструкција:
D
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
135
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438410565

Највисока цена:  726,8 €

Цена по парче

726,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот