Споредете до 4 продукти:

Gtk AS100 13.6/12 D36 129A6

Gtk

Gtk AS10013.6/12 D36 129A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
13.6
Висина:
12
Конструкција:
D
Дијаметар:
36
Индекс на товар:
129
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438410541

Највисока цена:  696,2 €

Цена по парче

696,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот