Споредете до 4 продукти:

Gtk AS100 12.4 D36 121A6

Gtk

Gtk AS10012.4 D36 121A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
12.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
36
Индекс на товар:
121
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438412415

Највисока цена:  621 €

Цена по парче

621 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот