Споредете до 4 продукти:

Gtk AS100 12.4 D24 115A6

Gtk

Gtk AS10012.4 D24 115A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
12.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
115
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438412170

Највисока цена:  396,6 €

Цена по парче

396,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот