Споредете до 4 продукти:

Gtk AS100 12.4/11 D32 125A6

Gtk

Gtk AS10012.4/11 D32 125A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
12.4
Висина:
11
Конструкција:
D
Дијаметар:
32
Индекс на товар:
125
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438410503

Највисока цена:  588,8 €

Цена по парче

588,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот