Споредете до 4 продукти:

Gtk AS100 12.4/11 D24 118A6

Gtk

Gtk AS10012.4/11 D24 118A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
12.4
Висина:
11
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
118
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438410350

Највисока цена:  400,5 €

Цена по парче

400,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот