Споредете до 4 продукти:

Gtk AS100 11.2 D28

Gtk

Gtk AS10011.2 D28

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
11.2
Конструкција:
D
Дијаметар:
28
EAN:
4251438412262

Највисока цена:  481 €

Цена по парче

481 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот