Споредете до 4 продукти:

Gtk AS100 11.2/10 D28 118A6

Gtk

Gtk AS10011.2/10 D28 118A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Gtk
Ширина:
11.2
Висина:
10
Конструкција:
D
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
118
Индекс на брзина:
A6
EAN:
4251438410404

Највисока цена:  490,3 €

Цена по парче

490,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  40,06 €

Назад кон врвот