Споредете до 4 продукти:

GT Radial WinterPro2 Sport 235/55 R19 105V

GT Radial

GT Radial WinterPro2 Sport235/55 R19 105V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
V
EAN:
6932877118486
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  146,6 €

Цена по парче

146,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,55 €

Назад кон врвот