Споредете до 4 продукти:

GT Radial WinterPro2 Sport 235/45 R18 98V

GT Radial

GT Radial WinterPro2 Sport235/45 R18 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
6932877118479
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  120,9 €

Цена по парче

120,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот