Споредете до 4 продукти:

GT Radial WinterPro2 Sport 225/65 R17 106H

GT Radial

GT Radial WinterPro2 Sport225/65 R17 106H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
H
EAN:
6932877118578
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  118,3 €

Цена по парче

118,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,55 €

Назад кон врвот