Споредете до 4 продукти:

GT Radial WinterPro2 Sport 215/65 R17 99V

GT Radial

GT Radial WinterPro2 Sport215/65 R17 99V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
6932877118684
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  97 €

Цена по парче

97 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,55 €

Назад кон врвот