Споредете до 4 продукти:

GT Radial WinterPro2 Sport 215/60 R17 96H

GT Radial

GT Radial WinterPro2 Sport215/60 R17 96H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
6932877118677
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  131,3 €

Цена по парче

131,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,5 €

Назад кон врвот