Споредете до 4 продукти:

GT Radial SUPER TRAVELLER 668 6.50 R16 108/107N

GT Radial SUPER TRAVELLER 668
GT Radial SUPER TRAVELLER 668
GT Radial

GT Radial SUPER TRAVELLER 6686.50 R16 108/107N

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
6.50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
108/107
Индекс на брзина:
N
EAN:
6932877194534
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  136 €

Цена по парче

136 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,55 €

Назад кон врвот