Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 255/55 R19 111V

GT Radial

GT Radial SportActive255/55 R19 111V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
V
EAN:
6943829502253
ЕУ Етикета:
B
B
72 dB

Највисока цена:  188,5 €

Цена по парче

188,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,5 €

Назад кон врвот