Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 255/55 R18 109W

GT Radial

GT Radial SportActive255/55 R18 109W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
W
EAN:
6943829500303
ЕУ Етикета:
B
B
72 dB

Највисока цена:  185,9 €

Цена по парче

185,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  20,06 €

Назад кон врвот