Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 255/35 R18 94Y

GT Radial

GT Radial SportActive255/35 R18 94Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
255
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6943829549678
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  168 €

Цена по парче

168 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,03 €

Назад кон врвот