Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 235/45 R17 97Y

GT Radial

GT Radial SportActive235/45 R17 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6943829503113
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  72,4 €

Цена по парче

72,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот