Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 225/50 R17 98Y

GT Radial

GT Radial SportActive225/50 R17 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6943829502758
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  148,3 €

Цена по парче

148,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5 €

Назад кон врвот