Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 225/35 R19 88Y

GT Radial

GT Radial SportActive225/35 R19 88Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6943829500099
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  185,9 €

Цена по парче

185,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот