Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 205/40 R17 84W

GT Radial

GT Radial SportActive205/40 R17 84W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
205
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
W
EAN:
6943829549593
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  615,6 €

Цена по парче

615,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,4 €

Назад кон врвот