Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 2 295/35 R21 107Y

GT Radial

GT Radial SportActive 2295/35 R21 107Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
295
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6943829510753
ЕУ Етикета:
B
A
69 dB

Највисока цена:  190,6 €

Цена по парче

190,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  12,33 €

Назад кон врвот