Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 2 275/40 R19 105Y

GT Radial

GT Radial SportActive 2275/40 R19 105Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6943829510845
ЕУ Етикета:
B
A
69 dB

Највисока цена:  170,9 €

Цена по парче

170,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,1 €

Назад кон врвот