Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 2 265/45 R20 104Y

GT Radial

GT Radial SportActive 2265/45 R20 104Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
265
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6943829510692
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  220,9 €

Цена по парче

220,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7 €

Назад кон врвот