Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 2 255/55 R19 111Y

GT Radial

GT Radial SportActive 2255/55 R19 111Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6943829510746
ЕУ Етикета:
B
A
69 dB

Највисока цена:  195,5 €

Цена по парче

195,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,51 €

Назад кон врвот