Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 2 255/55 R18 109Y

GT Radial

GT Radial SportActive 2255/55 R18 109Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6943829510739
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  158,2 €

Цена по парче

158,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,38 €

Назад кон врвот