Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 2 245/45 R19 102Y

GT Radial

GT Radial SportActive 2245/45 R19 102Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6943829511248
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  166,1 €

Цена по парче

166,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,75 €

Назад кон врвот