Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 2 245/45 R17 99W

GT Radial

GT Radial SportActive 2245/45 R17 99W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
W
EAN:
6943829511255
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  104,4 €

Цена по парче

104,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,28 €

Назад кон врвот