Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 2 235/45 R19 99Y

GT Radial

GT Radial SportActive 2235/45 R19 99Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6943829510708
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  134 €

Цена по парче

134 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,55 €

Назад кон врвот