Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 2 235/45 R18 98W

GT Radial

GT Radial SportActive 2235/45 R18 98W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
W
EAN:
6943829509955
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  141,2 €

Цена по парче

141,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,5 €

Назад кон врвот