Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 2 235/40 R19 96Y

GT Radial

GT Radial SportActive 2235/40 R19 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6943829509931
ЕУ Етикета:
D
A
69 dB

Највисока цена:  168,8 €

Цена по парче

168,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот