Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 2 215/40 R17 87W

GT Radial

GT Radial SportActive 2215/40 R17 87W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
W
EAN:
6943829509856
ЕУ Етикета:
D
A
69 dB

Највисока цена:  103,3 €

Цена по парче

103,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот