Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 2 205/45 R16 87W

GT Radial

GT Radial SportActive 2205/45 R16 87W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
W
EAN:
6943829509825
ЕУ Етикета:
D
A
69 dB

Највисока цена:  78,8 €

Цена по парче

78,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,28 €

Назад кон врвот