Споредете до 4 продукти:

GT Radial SportActive 2 195/45 R16 84V

GT Radial

GT Radial SportActive 2195/45 R16 84V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
195
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
V
EAN:
6943829510791
ЕУ Етикета:
D
A
69 dB

Највисока цена:  69,7 €

Цена по парче

69,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,26 €

Назад кон врвот