Споредете до 4 продукти:

GT Radial SAVERO WT 265/70 R16 112T

GT Radial SAVERO WT
GT Radial SAVERO WT
GT Radial

GT Radial SAVERO WT265/70 R16 112T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877113535
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
D
72 dB

Највисока цена:  140,8 €

Цена по парче

140,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот