Споредете до 4 продукти:

GT Radial SAVERO WT 255/70 R16 111T

GT Radial SAVERO WT
GT Radial SAVERO WT
GT Radial

GT Radial SAVERO WT255/70 R16 111T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
255
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877113498
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
D
72 dB

Највисока цена:  127,3 €

Цена по парче

127,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,1 €

Назад кон врвот