Споредете до 4 продукти:

GT Radial SAVERO WT 235/75 R15 105T

GT Radial SAVERO WT
GT Radial SAVERO WT
GT Radial

GT Radial SAVERO WT235/75 R15 105T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877113412
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
D
72 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот