Споредете до 4 продукти:

GT Radial SAVERO WT 225/75 R16 104T

GT Radial SAVERO WT
GT Radial SAVERO WT
GT Radial

GT Radial SAVERO WT225/75 R16 104T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877113429
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
D
72 dB

Највисока цена:  102,2 €

Цена по парче

102,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,55 €

Назад кон врвот