Споредете до 4 продукти:

GT Radial SAVERO WT 225/70 R16 103T

GT Radial SAVERO WT
GT Radial SAVERO WT
GT Radial

GT Radial SAVERO WT225/70 R16 103T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877120922
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
D
72 dB

Највисока цена:  105,1 €

Цена по парче

105,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,7 €

Назад кон врвот