Споредете до 4 продукти:

GT Radial SAVERO 265/70 R16 112H

GT Radial SAVERO
GT Radial SAVERO
GT Radial

GT Radial SAVERO265/70 R16 112H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
H
EAN:
8990876105515
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  151,4 €

Цена по парче

151,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,1 €

Назад кон врвот