Споредете до 4 продукти:

GT Radial SAVERO 235/65 R17 108V

GT Radial SAVERO
GT Radial SAVERO
GT Radial

GT Radial SAVERO235/65 R17 108V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
V
EAN:
8990876105706
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  151,1 €

Цена по парче

151,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот