Споредете до 4 продукти:

GT Radial SAVERO 235/55 R18 100V

GT Radial SAVERO
GT Radial SAVERO
GT Radial

GT Radial SAVERO235/55 R18 100V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
8990876107632
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  154,6 €

Цена по парче

154,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,03 €

Назад кон врвот